KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13823074
nr 1382 3074
Bror Ljunggren
(1884-1939)
Oljemålning, Bror Ljunggren (1884-1939), Gårdsmotiv med höns, Signerad. Olja på pannå, 18x13, yttermått inklusive ram: 34x30 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:28:24
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr